NAŠE PROJEKTY

Projekty ve výstavbě

Připravujeme a realizujeme projekty výstavby rodinných domů v rozsahu menšího počtu domů tak, aby každý dům zajistil jeho uživateli dostatek soukromí. Vyhledáváme lokality zabezpečující jednak snadnou dostupnost, dostatečnou infrastrukturu služeb, nekomplikovanou dosažitelnost škol, zdravotních zařízení apod., jednak možnost pro využití volnočasových aktivit, sportování a rekreace.

více

Realizované projekty

Realizovali jsme projekty, u nichž byly domy prodány a jejich noví vlastníci je již roky užívají. Komunikace a rozvodné sítě, které byly nedílnou součásti výstavby, jsou provozovány a spravovány městy nebo příslušnými organizace (Vodovody a kanalizace, ČEZ, EON apod.), takže noví vlastníci domů nemají žádné starosti či povinnosti, vztahující se k jejich provozu. Uživatelé domů jsou naší vizitkou a doporučením i pro Vás!

více

Vítejte na internetových stránkách slopečnosti TRADE PANAD s.r.o.

Společnost se několik let aktivně zabývá přípravou a řízením menších developerských projektů. Až do konce roku 2007 vykonávala tuto činnost smluvně pro jiné organizace formou poradenství. V závěru roku 2007 bylo rozhodnuto o realizaci projektů včetně zabezpečení jejích financování ve vlastní režii, a to buď přímo v rámci společnosti, anebo na účelově zakládaných společnostech.

› více

V současné době probíhají projekty

Kontaktujte nás

TRADE PANAD s.r.o.
28. října 3117/61
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

e-mail: info@tradepanad.cz